TSX-3225 24.0000MF15X-AC3
- 型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 9pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
- 型號:
- TSX-3225 24.0000MF15X-AC3
- 品牌:
- EPSON
- Load Capacitance
- 9pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±15ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 24 MHz